

Електроплита індукційна на 2 конфорки настільна сенсорна 4200W Чорна Rainberg RB-817
Плита готує ваші улюблені страви за рахунок індукції, тому плита нагріває лише посуд, при цьому решта поверхні залишається холодною. Для індукційної плити відмінно підходять каструлі або сковорідки з рівним чавунним дном або нержавіючої сталі. Для перевірки достатньо використовувати звичайний магніт, приклавши його на дно посуду. Якщо магніт закрипився-сміливо приступайте до приготування улюблених страв! Rainberg RB-817 це індукційна піч, яка стане просто незамінною, якщо ви любитель провести пару трійку днів за містом на дачі або студент, який вічно хоче їсти. Модель Rainberg RB-817 - ергономічна і зручна у використанні. Вона двоконфоркова. Є зручна світлодіодна панель управління, що, безумовно, зручно в ході роботи. Також, ви можете встановити таймер для приготування їжі. Плита проста у використанні. І легка у догляді. Поверхня нестримно гладка, глянсова. Конфорки працюють незалежно одна від одної. Нагрівається лише частина поверхні, де стоїть каструля чи сковорода.
Індукційна плита - відмінний вибір для мандрівників та тих, хто любить економити час та місце.
особливості:
Відрізняється економічністю (суттєва економія електроенергії та часу, за рахунок зменшення втрат тепла), безпекою, практичністю;
Комфортна у використанні та має неперевершений дизайн;
Захист від підвищеної та зниженої напруги в електромережі;
Автоматичне виявлення посуду;
Автоматичне вимкнення за відсутності посуду;
Захист від перегріву;
Захист від дітей;
Панель керування з великими кнопками та дисплеєм;
Ударостійка склокерамічна поверхня.
Рекомендації:
Дно має бути досить товстим, щоб їжа розігрівалася рівномірно. Ідеальна товщина: від 2 мм до 6 мм;
Посуд із тонким дном може деформуватися, не залишайте тонкі каструлі без нагляду;
Беріть каструлі з ідеально рівною основою, інакше при нагріванні буде чути шум або писк;
Матеріал вище феромагнітного шару не має значення, тому всередині каструля або сковорода може мати будь-яке покриття. Так само неважливо, з чого виготовлені стіни, магнітитися обов'язково має лише дно;
Не використовуйте для помішування металеві ложки та лопаточки, вони можуть сильно нагрітися;
Використовуйте невисокі широкі каструлі, у яких їжа готується набагато швидше.
Характеристики:
Тип: Індукційна;
Колір чорний;
Дисплей: Є;
Кількість конфорок: 2;
Тип управління: Сенсорне.
Діаметр однієї конфорки: 20 см
Розмір плити: 60x36 Х 7 см
Вага плити: 3.6 кг
Довжина кабелю: 125 см
Вага брутто: 4.5 кг
Упаковка: картонна коробка.
Інструкція з експлуатації (укр. Мова)
Габарити упаковки: 64 х 39 х 9 см
Комплектація:
Індукційна плита Rainberg;
Посібник користувача;
Фірмова упаковка
Купити індукційну електроплиту на 2 конфорки Rainberg RB-817 можна в нашому інтернет-магазині оптом та в роздріб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Споживана потужність | 4200 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
- Ціна: 3 649 ₴



