
Інфрачервона електроплита на 2 конфорки з керамічною поверхнею CB-1327 Crownberg
Оригінальна настільна плита Crownberg СВ-1327 - відмінний помічник для приготування різноманітних страв. Вона компактна, проста у використанні, не займає багато місця на кухні. Для приготування і розігрівання їжі можна використовувати посуд з будь-якого термостійкого матеріалу: сталі, чавуну, алюмінію, міді, кераміки, загартованого скла і т. п.
Керамічна інфрачервона плита Crownberg СВ-1327 дуже економічна і не вимагає особливого догляду. Вона витрачає набагато менше енергії і часу на приготування їжі, а їжа, що потрапила на її поверхню, не пригорає, плиту можна очистити відразу просто за допомогою серветки. Компактний розмір плити дозволяє використовувати її на дачі, в малогабаритній кухні або в гуртожитку.
Особливості плити Crownberg CB-1327:
- Таймер.
- Функція автовідключення.
- Терморегулятор.
- Захист від перегріву.
- Можливість регулювання потужності нагріву вручну.
- Компактність.
- Легкість і простота використання.
- Наличие двух конфорок позволяет готовить два блюда сразу.
- Возможность использовать посуду абсолютно любого материала.
Плита имеет сенсорное управление с ЖК-дисплеем, таймером на 2 часа 59 минут и тремя предустановленными режимами работы:
- Жарка – мощность нагрева составляет по умолчанию 2000 Вт и регулируется в пределах от 500 до 2000 Вт (8 положений);
- Гриль – температура нагрева составляет по умолчанию 500°С и регулируется в пределах от 150 до 600°С (8 положений);
- Варка – время приготовления 2 ч, мощность нагрева задана на заводе-изготовителе и не может быть изменена.
Крім встановлених режимів роботи, в інфрачервоній плиті Crownberg CB 1327 передбачена також можливість регулювання потужності нагріву вручну. Конфорка плити має дві спіралі (внутрішню і зовнішню), які можна включати як окремо, так і одночасно. Потужність внутрішньої і зовнішньої спіралі регулюється в межах від 200 до 1000 Вт (8 положень). Коли включені обидві спіралі, потужність нагрівання регулюється в межах від 500 до 2000 Вт (8 положень).
Корпус електроплити виготовлений з нержавіючої сталі. Компактні розміри, невелика вага і зручні бічні ручки дозволяють легко переносити її з місця на місце.
Характеристики інфрачервоної електроплити на 2 конфорки з керамічною поверхнею CB-1327 Crownberg:
- Тип: інфрачервона плита
- Варильна поверхня: інфрачервона
- Покриття варильної поверхні: склокераміка
- Тип управління: сенсорне
- Загальна кількість конфорок: 2 за 2000 Вт кожна
- Швидкий розігрів до температури 500 градусів
- Таймер вимкнення: 15, 30, 60, 90 хвилин
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Розмір плитки : 58,5*39,5*8 см
- Потужність: 2000 Вт + 2000 Вт
- Живлення: мережа
Комплектація:
- Інфрачервона електроплита на 2 конфорки з керамічною поверхнею CB-1327 Crownberg.
- Інструкція.
- Коробка.
Купити інфрачервону електроплиту на 2 конфорки з керамічною поверхнею CB-1327 Crownberg можна в нашому інтернет-магазині оптом і в роздріб.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
- Ціна: 4 668 ₴



