



Переносний складаний мангал гриль-барбекю вугільний Rainberg ART-2026
Переносний складаний мангал гриль-барбекю вугільний Rainberg ART-2026 - це складний портативний гриль барбекю, з яким Ви зможе приготувати їжу, де завгодно. Цей незамінний атрибут сезонних пікніків полегшить Вам приготування м'яса і овочів на природі. З таким зручним пристосуванням, Вам більше не знадобиться виривати яму в землі і саморучно викладати цеглою бортики для майбутнього мангалу. Достатньо лише взяти з собою на відпочинок компактний чемоданчик, який не займе багато місця.
Всі деталі склепані між собою, а сам мангал складається у форму зручного кейса, що не дозволить вам втратити важливу деталь і заощадить місце. Мангал обладнаний центральними ручки, які не нагріваються. У комплекті з мангалом Ви також отримаєте сітку-гриль, з харчової сталі. В мангалі також передбачені отвори під решітку-гриль, які дозволяють фіксувати її на двох рівнях, що значно розширить ваші можливості у виборі продуктів і приготуванні страв. Решітка-гриль складається і легко поміщається всередину мангалу
Особливості гриля, барбекю ART-2026:
- Поверхня оброблена спеціальною речовиною, щоб зробити очищення легко і безпечно;
- Швидко збирається, зберігає місце для зберігання;
- З ручкою, легко носити з собою;
- Багато вентиляційного отвору, дизайн допомагає деревному вугіллю горіти повністю.
- Знімний дизайн, легко чистити після використання
Термостійкі і стійкі до подряпин покриття, виготовлені з високоякісного матеріалу. Краще всього використовувати гриль на плоскій, міцної поверхні або на столі. Легко чистити, дизайн отворів для гарного повітряного потоку і ступка може відокремити вуглець і пил, ніякої золи не буде прилипати до сітки і випічці
Характеристики гриля, барбекю ART-2026:
- Компактність
- Використовується деревне вугілля.
- Є ручки для перенесення;
- Для складання не потрібні інструменти;
- Тривале утримання температури;
- Знімна решітка (можна посмажити м'ясо на відкритому вогні або використовувати шампури);
- Відмінно поміститься в багажник автомобіля;
- Час складання займає кілька хвилин;
- Відмінно підійде для безпечного відпочинку на природі.
- Присутні отвори для циркуляції повітря, внаслідок чого більш сильний жар
- Розміри мангала 70*31*65 см
Комплектація гриля, барбекю ART-2026:
- Розкладний мангал
- Решітка-гриль
Придбати Переносний складаний мангал гриль-барбекю вугільний Rainberg ART-2026, можна в нашому інтернет-магазині оптом і в роздріб.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 300 мм |
| Ширина робочої поверхні | 500 мм |
| Висота робочої поверхні | 560 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 560 мм |
- Ціна: 1 335 ₴



