ТАНК 99802 T90:
-На радіоуправлінні
-Акумулятор
-Світлові і звукові ефекти
-Розмір танка 36 см ,1:28
-В коробці 41*16*18,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Літак |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 320 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 314 ₴







