


Інфрачервона одноконфорочная електроплита WIMPEX WX 1324 2000 Вт
Одноконфорочная індукційна плита WIMPEX WX 1324 - це відмінний помічник для приготування різноманітних страв. Вона компактна, проста у використанні, не займає багато місця на кухні. Ця багатофункціональна плита ідеальна для маленьких приміщень, для дачі або подорожей. Для приготування і розігрівання їжі можна використовувати посуд з будь-якого термостійкого матеріалу: сталі, чавуну, алюмінію, міді, кераміки, загартованого скла і т. п. Електроплита WIMPEX WX 1324 дуже економічна і не вимагає особливого догляду. Вона витрачає набагато менше енергії і часу на приготування їжі, а їжа, що потрапила на її поверхню, не пригорає, плиту можна очистити відразу просто за допомогою серветки.
Особливості плити WIMPEX WX 1324:
- таймер;
- сенсорне керування з РК-дисплеєм;
- функція автовідключення;
- терморегулятор;
- 3 режими роботи;
- захист від перегріву;
- можливість регулювання потужності нагріву вручну;
- легкість і простота використання;
- можливість використовувати посуд абсолютно будь-якого матеріалу.
Верхня частина варильної поверхні виконана з склокераміки, досить-таки, високої міцності. За допомогою кнопок в нижній частині корпусу можна виставити час приготування, вибрати рівень споживаної потужності, відрегулювати температуру нагріву від 80 до 500 С. Регулирование мощности осуществляется двумя способами: непрерывно и импульсно. Это выглядит так: на максимальной мощности плита работает на наибольшей частоте (как правило, это 50-100 кГц), при снижении мощности частота понижается. Но ниже, чем до 20 кГц, частоту не понижают, во избежание появления некомфортного для пользователей звука (частоты выше 20 кГц люди не слышат). Поэтому при задании мощности ниже той, при которой инвертор работает на частоте 20 кГц, конфорка переходит в режим прерывистого нагрева: раз в несколько секунд включается и выключается. Чем на меньшее время она будет включаться, тем меньше будет мощность. Устройство имеет активное охлаждение при помощи воздушного вентилятора в нижней части корпуса, а также встроенную защиту от перегрева. Тип управления - электронное. Плитка WX1324 поддерживает несколько режимов автоматических программ приготовления определённых видов блюд - обжаривание, молоко, вода, суп, жарка, подогрев.
Характеристики плиты WIMPEX WX 1324:
- тип: индукционная плита;
- покрытие варочной поверхности: стеклокерамика;
- тип управления: сенсорное;
- общее количество конфорок: 1;
- быстрый разогрев до температуры: 500 градусов;
- таймер выключения: 15, 30, 60, 90 минут;
- питание: 220-240 В ~ 50/60 Гц;
- мощность: 2000 Вт;
- питание: сеть.
Купить инфракрасную одноконфорочную электроплиту WIMPEX WX 1324 2000 Вт можно в нашем интернет-магазине оптом и в розницу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість індукційних конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
- Ціна: 1 558 ₴



